• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Park and suite Cannes Prestige ★★★★, Cannes

Francie, Azurové pobřeží, Cannes

Ubytování ve Francii, Cannes
Číslo objektu: FR8650.920.6

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 50.552,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 47 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba), malý bar. Koupelna nebo sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (extra).
Ubytování ve Francii, Cannes

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, komfortní rezidence 'Park and suite Cannes Prestige', renovovaný v roce 2012. 114 byty v rezidenci. V obci, 300 m od centra, centrální poloha, 400 m od moře, 300 m plaz, na ulici. Společné: udržovaná zahrada, bazén hranatý (10 x 5 m, 15.06.-15.09.). Venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), výtah, klimatizace, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra). Obchod, potraviny, restaurace 500 m, písečná pláž 400 m. Atrakce v blízkosti: La Croisette 2 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cannes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

S obytnou zónou 'La Californie', malebnou čtvrtí 'Le Suquet' a slavnostním sálem 'Palais des Festivals' je Cannes nejpopulárnějším lázeňským místem velké, proslulé letovisko s 71'000 obyvatel, 60 km od Monaco, 78 km od St Tropez. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti. Mezi dvěma přístavy jsou překrásné písčité pláže a také promenáda 'La Croisette'. Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky.

informace pro letní ubytování

Potápění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Létání, pronájem člunů. Cannes: písečná pláž. Z Cannes do Antibes: oblázková pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme