• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Beach ★★, Cannes

Francie, Azurové pobřeží, Cannes

Ubytování ve Francii, Cannes
Číslo objektu: FR8650.610.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.618,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 5. patře, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s verandou, TV-satelit, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, gril). Sprcha/bidet/WC. E-topení. Terasa 8 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Veranda 14 m2.
Ubytování ve Francii, Cannes

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Le Beach', 5-podlažní. Ve čtvrti Palm Beach 2 km od centra Cannes, 50 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 200 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 30 m, písečná pláž 50 m. Prom,enáda 100 m. Palais des Festivales 2,5 Km. Pláž s přístupem pro handicapované 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cannes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

S obytnou zónou 'La Californie', malebnou čtvrtí 'Le Suquet' a slavnostním sálem 'Palais des Festivals' je Cannes nejpopulárnějším lázeňským místem velké, proslulé letovisko s 71'000 obyvatel, 60 km od Monaco, 78 km od St Tropez. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti. Mezi dvěma přístavy jsou překrásné písčité pláže a také promenáda 'La Croisette'. Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky.

informace pro letní ubytování

Potápění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Létání, pronájem člunů. Cannes: písečná pláž. Z Cannes do Antibes: oblázková pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme