• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Horizons ★★★, Cannes

Francie, Azurové pobřeží, Cannes

Ubytování ve Francii, Cannes
Číslo objektu: FR8650.165.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.657,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 72 m2 v 3. patře, pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko a TV. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 5 m2, severní orientace, terasa 20 m2, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a do zahrady. K dispozici: pračka. Parkování. Kauce : 460,-EUR. Bazén není k dispozici: bazén zatím ještě neodpovídá francouzským, státem nově vydaným bezpečnostním normám, proto je jeho použití hostům zakázáno.
Ubytování ve Francii, Cannes

Informace o domě (rezidenci)

Croisette a Palais des Festivals 3,5 km. Luxusní rezidence 'Les Horizons', 5-podlažní. Ve čtvrti la Croix des Gardes 2.5 km od centra Cannes, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, v obytné čtvrti, 2 km od moře, 2 km plaz. Společné: park 3 ha s trávníkem a stromy, bazén chráněný (20 x 8 m, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, tenis. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod 1 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 300 m, písečná pláž 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cannes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

S obytnou zónou 'La Californie', malebnou čtvrtí 'Le Suquet' a slavnostním sálem 'Palais des Festivals' je Cannes nejpopulárnějším lázeňským místem velké, proslulé letovisko s 71'000 obyvatel, 60 km od Monaco, 78 km od St Tropez. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti. Mezi dvěma přístavy jsou překrásné písčité pláže a také promenáda 'La Croisette'. Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky.

informace pro letní ubytování

Potápění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Létání, pronájem člunů. Cannes: písečná pláž. Z Cannes do Antibes: oblázková pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme