• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Henri IV ★★★★, Cannes

Francie, Azurové pobřeží, Cannes

Ubytování ve Francii, Cannes
Číslo objektu: FR8650.148.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.238,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2 v 2. patře, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Topení v podlaze. Balkon 2 m2. K dispozici: pračka. Parkování.
Ubytování ve Francii, Cannes

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkná, luxusní rezidence 'Henri IV', 8-podlažní. Ve čtvrti Croisette, v obci, 100 m od centra, centrální poloha, 50 m od moře, 150 m plaz. V domě: výtah. Obchod, potraviny 100 m, supermarket 800 m, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 10 m, nádraží 'Cannes' 1.4 km, písečná pláž 150 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cannes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

S obytnou zónou 'La Californie', malebnou čtvrtí 'Le Suquet' a slavnostním sálem 'Palais des Festivals' je Cannes nejpopulárnějším lázeňským místem velké, proslulé letovisko s 71'000 obyvatel, 60 km od Monaco, 78 km od St Tropez. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, muzeum, kino, pamětihodnosti. Mezi dvěma přístavy jsou překrásné písčité pláže a také promenáda 'La Croisette'. Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky.

informace pro letní ubytování

Potápění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Létání, pronájem člunů. Cannes: písečná pláž. Z Cannes do Antibes: oblázková pláž.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme