• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Beach ★★, Canet-Plage

Francie, Pyreneje - východ, Canet-Plage

Ubytování ve Francii, Canet-Plage
Číslo objektu: FR6660.650.19

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.657,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 25 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, plochá obrazovka a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severní orientace a východní orientace. Výhled na moře.
Ubytování ve Francii, Canet-Plage

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Le Beach', 8-podlažní. Ve čtvrti Canet Sud, 100 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, restaurace 50 m, koupaliště 2.5 km. Pozor prosím: animace v sezóně. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Canet-Plage:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Canet a jeho krásné bílé písečné pláže je proslaveným místem pro provozování vodních sportů. Velké, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 30 km od Espagne, 30 km od Collioure, 10 km od Perpignan. V obci: supermarket, obchody, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, fitness-centrum, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 8 km, šířka do 100 m. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 27 jamek, St Cyprien 7 km. Minigolf. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme