• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu TIXADOR ★★★, Canet-Plage

Francie, Pyreneje - východ, Canet-Plage

Ubytování ve Francii, Canet-Plage
Číslo objektu: FR6660.612.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.383,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 86 m2 na 2 podlažích v 1. patře, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x otevřený pokoj, 1x dvoulůžko (1 x 140 cm). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Canet-Plage

Informace o domě (rezidenci)

CANET: Řadový dům 'TIXADOR'. V obci CANET, 100 m od moře, nutno přejít silnici. V domě: odkládací místnost na kola. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, restaurace, písečná pláž 100 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Canet-Plage:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Canet a jeho krásné bílé písečné pláže je proslaveným místem pro provozování vodních sportů. Velké, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 30 km od Espagne, 30 km od Collioure, 10 km od Perpignan. V obci: supermarket, obchody, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, fitness-centrum, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 8 km, šířka do 100 m. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 27 jamek, St Cyprien 7 km. Minigolf. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme