• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Terrasses du Levant ★★, Canet-Plage

Francie, Pyreneje - východ, Canet-Plage

Ubytování ve Francii, Canet-Plage
Číslo objektu: FR6660.500.10

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.191,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 48 m2 v 3. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a TV. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 12 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Sklep s ledničkou a mrazničkou. Výstup ven v chodbě budovy.
Ubytování ve Francii, Canet-Plage

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Terrasses du Levant', 6-podlažní. Ve čtvrti Canet Sud, 100 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod, restaurace, kavárna 200 m, písečná pláž 50 m, koupaliště 2.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Centrum 1,2 km. Přístav 2,5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Canet-Plage:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Canet a jeho krásné bílé písečné pláže je proslaveným místem pro provozování vodních sportů. Velké, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 30 km od Espagne, 30 km od Collioure, 10 km od Perpignan. V obci: supermarket, obchody, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, fitness-centrum, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 8 km, šířka do 100 m. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 27 jamek, St Cyprien 7 km. Minigolf. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme