• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Bizontine ★★★, Cabourg

Francie, Normandie, Cabourg

Ubytování ve Francii, Cabourg
Číslo objektu: FR1807.320.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.764,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 58 m2 na 2 podlažích v 4. patře, severní orientace: obývací pokoj/jídelna, TV. Vstup na lodžii. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x zkosený pokoj, 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Balkon 5 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Všechny nejdůležitější pokoje jsou situované k moři.
Ubytování ve Francii, Cabourg

Informace o domě (rezidenci)

Přístup do budovy A a B několika schody. Rezidence 'La Bizontine', 5-podlažní. V obci 2 km od centra Cabourg, 50 m od moře, přímý přístup na pláž. V rekreačním zařízení: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 2 km, supermarket 800 m, restaurace 2 km, písečná pláž 50 m, termální bazén 'thalassotérapie' 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 1.1 km. Pozor prosím: výtah pouze do 4. poschodí. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cabourg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Cabourg má krásnou pláž s výhledem na Velkou Británii, odkud Viliam Dobyvatel vpadl do Anglie. Cabourg je historické a kulturní město, vzdálené pouze 3 hodiny plavby trajektem z Portsmouth (Velká Británie) do Ouistreham vzdálený 15 km, s řadou kulturních a sportovních akcí během celého roku, mezi jinými 'Festival du Film Romantique', nebo koňské slavnosti 'Epona'. Proslulé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 220 km severo-západně od Paris, 25 km od Caen. V obci: supermarket, boutique, diskotéka, kasino, kino, krytý bazén, thalassoterapie. Doprava letadlem: letiště Deauville St Gatien (DOL), 30 km, Caen Carpiquet (CFR), 33 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 3 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav, 2 km. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme