• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Neptune ★★, Cabourg

Francie, Normandie, Cabourg

Ubytování ve Francii, Cabourg
Číslo objektu: FR1807.104.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.376,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 3. patře, jižní orientace, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: galerie zkosený, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Koupelna. Balkon 3 m2. Lehátka (3x). Výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů.
Ubytování ve Francii, Cabourg

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Neptune', 3-podlažní. V obci 500 m od centra Cabourg, 1 km od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 500 m, supermarket 3 km, restaurace 500 m, písečná pláž 1 km, termální bazén 'thalassotérapie' 1.6 km. Golfové hřiště (9 jamek) 2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Cabourg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Cabourg má krásnou pláž s výhledem na Velkou Británii, odkud Viliam Dobyvatel vpadl do Anglie. Cabourg je historické a kulturní město, vzdálené pouze 3 hodiny plavby trajektem z Portsmouth (Velká Británie) do Ouistreham vzdálený 15 km, s řadou kulturních a sportovních akcí během celého roku, mezi jinými 'Festival du Film Romantique', nebo koňské slavnosti 'Epona'. Proslulé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 220 km severo-západně od Paris, 25 km od Caen. V obci: supermarket, boutique, diskotéka, kasino, kino, krytý bazén, thalassoterapie. Doprava letadlem: letiště Deauville St Gatien (DOL), 30 km, Caen Carpiquet (CFR), 33 km.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 3 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav, 2 km. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme