• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Villa Campechano ★★★, Bormes-les-Mimosas

Francie, Azurové pobřeží, Bormes-les-Mimosas

Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas
Číslo objektu: FR8421.410.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 58.356,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová vila 180 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu, k bazénu. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), TV. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 30 m2, terasa 50 m2, velká zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Analog/ISDN). Parkování (oplocený).
Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná vila 'Villa Campechano'. Nad Bormes, klidná, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti, 5 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 2'000 m2 s rostlinami a květinami, bazén (8 x 3 m, 01.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, ping-pong. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1.5 km, potraviny 1.5 km, supermarket 2 km, písečná pláž 5 km. Minigolf 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Bormes les Mimosas: typická vesnice s trhem s řemeslnými výrobky, krásnými písčitými plážemi a pevností. Proslulé, vhodné pro rodinou rekreaci, sředověké město a letovisko s 4'000 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná poloha, 22 km od Hyères, 37 km od St Tropez, 38 km od Toulon. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Pláž, délka 17 km. Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand Ste Maxime', 41 km. Sportovní přístav La Favière. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf 3 km. 17 km turistické cesty. 6 km cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme