• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Saint François ★★, Bormes-les-Mimosas

Francie, Azurové pobřeží, Bormes-les-Mimosas

Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas
Číslo objektu: FR8421.140.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.561,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2, jihovýchodní orientace, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), jídelní kout, TV a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm, v délce 190 cm). Kabina, bez okna, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Saint François'. Na kraji obce, 1 km od centra le village médiéval de Bormes, klidná poloha na kopci, 2.5 km od moře. Společné: tenis, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 900 m, supermarket 1 km, restaurace 250 m, písečná pláž 2.5 km. Tenis 100 m, minigolf 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Bormes-les-Mimosas:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Bormes les Mimosas: typická vesnice s trhem s řemeslnými výrobky, krásnými písčitými plážemi a pevností. Proslulé, vhodné pro rodinou rekreaci, sředověké město a letovisko s 4'000 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná poloha, 22 km od Hyères, 37 km od St Tropez, 38 km od Toulon. V obci: supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Pláž, délka 17 km. Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand Ste Maxime', 41 km. Sportovní přístav La Favière. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf 3 km. 17 km turistické cesty. 6 km cyklistické cesty, půjčovna kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme