• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Du Lac ★★, Beaune

Francie, Burgundsko, Beaune

Ubytování ve Francii, Beaune
Číslo objektu: FR4476.101.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.066,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, rádio a elektrická kamna. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. 2x balkon 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). Vhodné pro rodiny. Do domu vede několik schodků. Lednice s odděleným mrazákem. Malá televize.
Ubytování ve Francii, Beaune

Informace o domě (rezidenci)

Pro sdílené užívání: 3,7 ha jezera, 30 m od domu. Majitel bydlí v jednom z domů ze skupiny domů k rekreaci, 150 m mimo. Historický rodinný dům 'Du Lac', rok výstavby 1900, renovovaný v roce 2006. Na kraji obce, 500 m od centra Beaune, v obytné čtvrti, 20 m od jezera, nutno přejít silnici, ve slepé ulici. Společné: pozemek 4'000 m2, zahrada (není oplocena) s trávníkem a stromy. V domě: odkládací místnost na kola, klimatizace. (8 schodů). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 800 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 150 m, nádraží 'Beaune' 1 km, krytý bazén 2 km, jezero ke koupání, 20 m. Golfové hřiště 3 km. Atrakce v blízkosti: Les caves de Bourgogne. Známá jezera v okolí: privatif 20 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Rybaření povoleno (nutné povolení), na dotaz. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Beaune:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 225 m n.m.
Známé město s 23'000 obyvatel, 30 km od Chalon-sur-Saône, 35 km od Dijon, 48 km od Autun. Veškeré služby v místě. Muzeum, kino, pamětihodnosti. Pozoruhodný klášterní kostel Notre-Dame. Známé hlavní město Burgundska je obec 'Grands Crus' (Beaune, Pommard, Corton-Charlemange, Nottrachet), požívá jako svědek tradice a Savoir-Faire vinařů mezinárodní uznání.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis, squash, golfové hřiště 4 km. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Jezero, pronájem člunů. Let horkovzdušným balonem, letadlem nebo helikoptérou. Quad, ULM (Ultra lehké motory).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme