• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Borgo ★★, Bastia

Francie, Korsika, Bastia

Ubytování ve Francii, Bastia
Číslo objektu: FR9240.100.9

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.734,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 48 do 51 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x vysunovací lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Velký balkon nebo velká terasa. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Bastia

Informace o domě (rezidenci)

Borgo 11 km od Bastia: Rezidence 'Cala Bianca' se nachází na laguně obrovské pláže s jemným pískem, 11 km jižně od Bastia, v obci 'Borgo-Plage'. Zástavba sestává ze 154 malých, v borovém lese rozdělených řadových bungalovů 'Borgo'. 150 byty v rezidenci. Mimo obec, 200 m od moře, 200 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: pozemek 5 ha (oplocený) s trávníkem a stromy, 2 bazény chráněný (10 x 20 m, hloubka 100 - 200 cm, 20.05.-15.09.). V rekreačním zařízení: recepce, společenská místnost s TV, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, pračka (společné, extra). Potraviny 500 m, supermarket 5 km, obchodní centrum 5 km, písečná pláž 200 m. Atrakce v blízkosti: Cap corse, St Florent 29 km, Calvi 97 km, ile Rousse 74 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V sezoně (červenec/srpen): hry a sport v bazénu, plážový volejbal, kuželky, stolní tenis, posilovna, různé soutěže, sportovní vyžití (přes den), večerní zábava. Bar je otevřený pouze v červenci a srpnu. Extra: tenis Euro 6,-/hodina s raketami (2 místa). V blízkosti extra: výlety lodí, jezdecké centrum, potápění. Domácí zvířata: Euro 25,-/týden. Dětská postýlka: Euro 20,-./týden. Pronájem TV (pokud je): Euro 30,-/týden. Kryté parkoviště u vchodu do rezidence, nebo před prijímací kanceláří (pokud dostatek míst, od 20 hod. uzavřeno, nehlídané). Bazén otevřen od 20. 05. do 15. 09., pokud jsou příznivé povětrnostní podmínky.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Bastia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Korsické obchodní město se nachází mezi mořem a horami město s 39'016 obyvatel, na severu ostrova. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti. Bastia skrývá mnohá architektonická dědictví. Za vidění stojí: citadela, opevnění, bývalý guvernérský palác, katedrála Ste Marie, starý přístav.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Lukostřelba. Půjčovna lodí. Aeroclub.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme