• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Beaulieu ★★, Barbezieux

Francie, Poitou-Charentes, Barbezieux

Ubytování ve Francii, Barbezieux
Číslo objektu: FR3165.105.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.860,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 140 m2, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj, jídelní kout a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, WC zvlášť a sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x velký pokoj, 3x lůžko (90 cm), 1x sklápěcí skríňové lůžko. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Barbezieux

Informace o domě (rezidenci)

Reignac 3 km od Barbezieux: Stylový rodinný dům 'Beaulieu', obklopen poli. Klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 2'000 m2 (není oplocena) s trávníkem a rostlinami, bazén chráněný (11 x 5 m, hloubka 90 - 230 cm, 01.05.-30.09.). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo. Obchod 3 km, supermarket 3 km, restaurace 3 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení). Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Barbezieux:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Turistická informační kancelář se nachází v zámku Barbezieux. Za návštěvu jistě stojí: kostel a loď z 11. století, gotická brána z 12. století, zvonice z 15. století. Město je světově proslulé pro svůj koňak a výrobky Pineau. Kopcovitý reliéf a malé říčky poskytují relaxační atmosféru. Barbezieux je domovem Etienne Labrousse, zakladatele Ligy za lidská práva ('Ligue des droits de l'Homme'). Velká, klidná, kouzelná vesnice, 35 km od Angoulême, 80 km severně od Bordeaux, 130 km od Limoges. V obci: supermarket, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, bar.

informace pro letní ubytování

Rybaření (s povolením). Turistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme