• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Villa Lavande ★★★, Argelès sur Mer

Francie, Pyreneje - východ, Argelès sur Mer

Ubytování ve Francii, Argelès sur Mer
Číslo objektu: FR6669.240.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 41.729,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojová vila 110 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj, jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování ve Francii, Argelès sur Mer

Informace o domě (rezidenci)

St Génis des Fontaines 10 km od Argelès sur Mer: Moderní, pěkná, komfortní vila 'Villa Lavande', rok výstavby 2007. Klidná poloha v obytné čtvrti, 15 km od moře, jihozápadní orientace. K dispozici pouze pro Vás: bazén hranatý (01.06.-15.10.). Terasa (50 m2), zahradní nábytek, parkovací místo (3 x). Potraviny 1 km, pekárna 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Argelès sur Mer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 9'164 obyvatel přímo u moře, na úpatí hory hory, 8 km od Collioure, 15 km od Banyuls, 20 km od Perpignan. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, kino, pamětihodnosti, wellness-centrum. Argeles sur Mer s krásnými borovými lesy na pobřeží Vermeille, 26 km od španělských hranic. Objevte pro tuto oblast typické vesnice na úpatí Alberes, mezi mořem a horami, které si zachovaly katalánskou kulturu a tradici a nabízejí paletu aktivit (historická místa a v oblasti známé domácí výrobky).

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, délka 7 km. Aquapark 'Canyoning park'. Sportovní přístav. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park 'Argeles aventure'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme