• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Campanules I, II, III ★★, Abondance

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Abondance

Ubytování ve Francii, Abondance
Číslo objektu: FR7487.100.7

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 4.370,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 22 m2 v 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, video, rádio, CD a DVD. Malá nika, 1x francouzské lůžko. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, východní orientace. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 3 let. Byt je v budově II. Pro tento byt není lyžárna.
Ubytování ve Francii, Abondance

Informace o domě (rezidenci)

Abondance 11 km od Châtel: Rezidence 'Les Campanules I, II, III'. 600 m od centra Abondance. Společné: pozemek. V rekreačním zařízení: parkovací místo. Obchod, restaurace 600 m. Golfové hřiště 10 km, lyžařské sjezdovky 600 m, zastávka ski-busu, běžkařské stopy 50 m. Pozor prosím: bez výtahu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Abondance:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'000 - 1'700 m n.m.
Horská vesnice a letní rekreační středisko s 1'377 obyvatel, 104 km severo-východně od Annecy, 213 km severo-východně od Lyon, 80 km jižně od Lausanne (Switzerland). Muzeum, pamětihodnosti. Abondance leží na úpatí přírodní chráněné oblasti Mont de Grange. Svoji známost získává tím, že je částí Portes du Soleil (jedna z největších evropských oblastí), ale také svojí pohostinností. Pravidelné kyvadlové spojení mezi Abondance a Chatel.

informace pro letní ubytování

Vodní sporty, 37 km. Aquapark 43 km. Sportovní přístav, 37 km. Plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Châtel 11 km, 1x další golfová hřiště v 40 - 45 km. Minigolf 11 km. Rajtování 11 km. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště. Mezinárodní závody, početné slavnosti v okolních francouzských a švýcarských vesnicích. Možnost stravování v alpských chatách.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Abondance Les Esserts. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 4 let, lyžařská školka pro děti od 2 let. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Chatel 11 km, Morzine 27 km, La Chapelle d'Abondance 6 km. Abondance je částí 12 francouzských a švýcarských stanic oblasti Portes du Soleil s celkem 234 horskými dráhami a 276 sjezdovkami o dáélce 650 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme