• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Bianca, Prinias

Řecko, Korfu, Prinias

Ubytování v Řecku, Prinias
Číslo objektu: GR1270.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 105.589,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová vila, světlé, velmi moderní a luxusní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s verandou, otevřený krb, koupelna/bidet/WC, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, na verandu, k bazénu. 1x pokoj, TV a klimatizace. Vstup na zahradu, na verandu, k bazénu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), klimatizace. Vstup na zahradu, na verandu, k bazénu. Sprcha/WC. Klimatizace. V horním patře: (žebřík) 3x otevřený pokoj, v kazdem pokoji, sprcha/WC, TV a klimatizace. Vstup na balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře, na bazén, do zahrady, na oceán a na město. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Prinias

Informace o domě (rezidenci)

Bianca 1 km od Ipsos: Velká, luxusní vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Bianca', rok výstavby 2006. Klidná, slunná poloha na kopci, 100 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: dvůr, bazén (50 m2, 01.05.-31.10.). Zahradní sezení. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace, pračka. Výměna povlečení 3x týdně. Výměna ručníků 3x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 800 m, obchodní centrum 1 km, restaurace, bar 200 m. Atrakce v blízkosti: Ipsos 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme