• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Christina III, Pentamodi, Heraklion

Řecko, Kréta, Pentamodi, Heraklion

Ubytování v Řecku, Pentamodi, Heraklion
Číslo objektu: GR6020.120.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.461,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová vila 150 m2, velmi komfortní a útulné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, sprcha/WC, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl, klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji, koupelna/WC, sprcha/WC, TV a klimatizace. Vstup na balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory, na bazén, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Pentamodi, Heraklion

Informace o domě (rezidenci)

Chritina III 15 km od Heraklion Town: Velmi komfortní vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Christina III', rok výstavby 2002, renovovaný v roce 2007. 20 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 250 m2, pěkná zahrada k relaxaci, dvůr, bazén bez náhledu (25 m2, 01.05.-31.10.). Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace, pračka. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, obchodní centrum 15 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, kavárna 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme