• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Paros Butterfly Villa 1 ★★★★, Paros

Řecko, Kyklady, Paros

Ubytování v Řecku, Paros
Číslo objektu: GR4400.550.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.238,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová vila 95 m2, v přízemí, světlé, moderní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon, na verandu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. Malý balkon 10 m2, velký balkon 60 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů.
Ubytování v Řecku, Paros

Informace o domě (rezidenci)

6 km od Parikia: Moderní, pěkná rezidence 'Paros Butterfly Villa 1', rok výstavby 2010, obklopen stromy. 9 domy v komplexu, ve čtvrti Petaloudes-Parikia, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, v obytné čtvrti, oblast se slabým provozem, 3 km od moře, v zeleni, západní orientace. Společné: pozemek 2'000 m2 (oplocený), pěkná, udržovaná terasovitá zahrada rostlinami a stromy, bazén (73 m2, 01.04.-31.10.). K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, ohniště. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], whirlpool, klimatizace, bezpečnostní zařizení, prádelna, místnost na sušení. Výměna povlečení 3x týdně. Výměna ručníků denně. Úklid úklid bytu. Doručovací služba tiskovin na vyžádání. Parkovací místo u domu. Centrální parkoviště. Obchod 6 km, supermarket 1 km, pekárna 1 km, autobusová zastávka 1 km, trajekt 'Paros Port' 6 km, písečná pláž 'Agia Irini' 3 km, potápěčské centrum 4 km. Tenis 4 km, tenisová hala 4 km, dětské hřiště 6 km. Atrakce v blízkosti: Butterfly Valley, Ekatondapiliani Church 6 km. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu. Vhodné pro rodiny. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Řecku, Paros:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Paros je třetím největším ostrovem z Zykladskýcn ostrovů (186 m2, 120 k m pobřeží). Platí jako nejkrásnější z ostrovů, utvářený typickými vesnicemi se svými bílými domy a modrými okny a dveřními rámy, květinami zdobenými balkony a malebnými kostely. Početné hotely, restaurace a živý noční život. Obě důležitá místa jsou Parikia (hlavní město a hlavní přístav) a Naussas. Mezi nimi jsou 2 zátoky. Paros s pláži pro všechny požadavky: odloučené, přírodní a ideální pro různé vodní sporty. Ostrov je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí zotavit a odpočinout, ale také proty kteří hledají zábavu a různé aktivity. Kouzelná obec. Veškeré služby v místě.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme