• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Kalypso Mohlos, Mohlos

Řecko, Kréta, Mohlos

Ubytování v Řecku, Mohlos
Číslo objektu: GR6210.110.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 44.233,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová vila 150 m2, velmi komfortní a moderní zařízení: ve spodním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na verandu. V horním patře: otevřený obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, otevřený krb, koupelna/WC, TV, TV-satelit, CD, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, na balkon, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 2x pokoj, v kazdem pokoji, sprcha/WC, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na balkon, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar, parní zařízení), jídelní stůl, jídelní stůl a klimatizace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Panoramatický výhled na moře, na hory, na bazén, do zahrady, na krajinu, na oceán a na město. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Mohlos

Informace o domě (rezidenci)

Kalypso Mohlos 1 km od Mochlos: Velmi moderní, komfortní vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Kalypso Mohlos', rok výstavby 2008. 2 domy v rezidenci. Klidná, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: pěkná zahrada k relaxaci, dvůr. K dispozici pouze pro Vás: bazén bez náhledu (34 m2, 01.04.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, slunná terasa, klimatizace. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 3x týdně. Úklid 6x týdně. Pomoc v domácnosti 6x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket 200 m, obchodní centrum 30 km, restaurace, bar, pekárna, kavárna 200 m. Atrakce v blízkosti: Ierapetra Village 30 km, Vai Village 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Hlídaná rezidence. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 2 domy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme