• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Erontas, Maheri, Chania

Řecko, Kréta, Maheri, Chania

Ubytování v Řecku, Maheri, Chania
Číslo objektu: GR6520.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.411,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová vila 140 m2, velmi komfortní a osobité zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, sprcha/WC, TV, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, koupelna/WC, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Balkónový nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory, na krajinu, na oceán a na město. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Maheri, Chania

Informace o domě (rezidenci)

Erontas 5 km od Kalives Village: Velmi komfortní vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Erontas', rok výstavby 2009, obklopen stromy. 5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: dvůr. Zahradní sezení, terasa, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], klimatizace. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, obchodní centrum 5 km, restaurace 2 km, kavárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 1 dům.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme