• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě The Orchard Villas/Villa Karydia ★★★★★, Kalami

Řecko, Korfu, Kalami

Ubytování v Řecku, Kalami
Číslo objektu: GR1150.110.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 51.513,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová vila 220 m2, moderní a luxusní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV, TV-satelit a DVD. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. Topení na naftu. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/sprcha/WC. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a koupelna/sprcha/WC. Vstup na balkon. Ve 2. patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. WC zvlášť. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x), odkládací místnost. Pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Dokovací stanice pro iPod, včetně reproduktorů.
Ubytování v Řecku, Kalami

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, komfortní, luxusní vila 'The Orchard Villas/Villa Karydia', rok výstavby 2004. Mimo obec, samostatně stojící, klidná poloha ve svahu, 200 m od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada, bazén (10 x 5 m, 01.05.-31.10.). Venkovní sprcha, domek u bazénu s lednicí a WC, gril. V domě: společenská místnost, sauna, herní místnost, ústřední topení, klimatizace, bezpečnostní zařizení, pračka, sušička. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 2x týdně (v ceně). Příkrý, úzký příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo (kryté) u domu. Garáž. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace 800 m, autobusová zastávka 700 m, oblázková pláž 'Yaliskari Bay' 200 m. Golfové hřiště 12 km, jízdárna 8 km. Pozor prosím: hlavní silnice 500 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Řecku, Kalami:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá vesnice, na severovýchodě ostrova 150 m od moře. V obci: supermarket, potraviny.

informace pro letní ubytování

Kalami je známé místo jako domov nositele Nobelovy ceny za literaturu Lawrence Durrell, který bydlel v 'Bílém domě'. Oblázková pláž, 150 m od obce. Vodní lyžování, kánoe.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme