• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v apartmánu B105, Hersonissos

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování v Řecku, Hersonissos
Číslo objektu: GR6030.730.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 14.880,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt, velmi účelné zařízení: otevřený obývací pokoj, 2x pohovka, sprcha/WC, TV a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, klimatizace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný, na hory. K dispozici: sušička, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Hersonissos

Informace o domě (rezidenci)

Drapano 2 km od Chersonissos: Velmi pěkný bytový dům 'B105', rok výstavby 2003. Klidná poloha, 500 m plaz. Společné: bazén (21 m2, 01.05.-31.10.). V rekreačním zařízení: restaurace s TV. Výměna povlečení 3x týdně. Výměna ručníků 3x týdně. Parkovací místo. Obchod 2 km, supermarket 2 km, obchodní centrum 2 km, bar 2 km, kavárna 2 km, internetová kavárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Řecku, Hersonissos:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice, 28 km od Heraklion. Veškeré služby v místě. Hersonissos sestává z několika málých vesnic a pozoruhodností jako: Hersonissos Porto, Anissaras a stará část Anissaras. Malé vesnice, který ostrov tvoří jsou Koutouloufari, Piscopiano, Potamies, Avdau, Conies a Kera. Místo je v létě velice oblíbené a nabízí bohatoun zábavu (restaurace, puby, diskotéky atd.).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme