• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Paradise Island Villas Resort ★★★★★, Hersonissos

Řecko, Kréta, Hersonissos

Ubytování v Řecku, Hersonissos
Číslo objektu: GR6030.300.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 42.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová vila na 2 podlažích, velmi pěkné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. Otevřená kuchyně (6 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko, koupelna/WC a vířivou vanou. Pěkný výhled na moře a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Řecku, Hersonissos

Informace o domě (rezidenci)

1 km od Anissaras: Vila 'Paradise Island Villas Resort'. 2 km od centra Hersonissos, 850 m od moře. Společné: 2 bazény (01.04.-31.11.). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 100 m2, bazén (01.04.-31.11.). V domě: recepce, restaurace, bar, fitness, whirlpool, slunná terasa. Úklid úklid bytu. Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Snídaně (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo. Potraviny 2 km, písečná pláž 850 m. Golfové hřiště 5 km. Pozor prosím: baby-výbava (v ceně), hlídání dětí možné (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Řecku, Hersonissos:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice, 28 km od Heraklion. Veškeré služby v místě. Hersonissos sestává z několika málých vesnic a pozoruhodností jako: Hersonissos Porto, Anissaras a stará část Anissaras. Malé vesnice, který ostrov tvoří jsou Koutouloufari, Piscopiano, Potamies, Avdau, Conies a Kera. Místo je v létě velice oblíbené a nabízí bohatoun zábavu (restaurace, puby, diskotéky atd.).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme