• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Anezina, Georgioupoli

Řecko, Kréta, Georgioupoli

Ubytování v Řecku, Georgioupoli
Číslo objektu: GR6485.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 28.538,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová vila, komfortní a osobité zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka, otevřený krb, koupelna/bidet/WC, TV a klimatizace. Vstup na zahradu, na verandu, k bazénu. Kuchyňský kout (trouba, mraznička, elektrický kávovar), klimatizace. Vstup na zahradu, na verandu. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji, sprcha/bidet/WC, kabelová TV a klimatizace. Vstup na balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný, na hory, na bazén a na krajinu. K dispozici: pračka, telefon, sejf, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Georgioupoli

Informace o domě (rezidenci)

Anezina 5 km od Georgioupoli Village: Velmi komfortní, historická vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Anezina', rok výstavby 1500 v roce 2009. Klidná, slunná poloha, 5 km plaz, v zeleni. Společné: zahrada, bazén (20 m2, 01.05.-31.10.). Venkovní sprcha. V domě: ústřední topení, klimatizace. Výměna povlečení 3x týdně. Výměna ručníků 3x týdně. Parkovací místo. Obchod 5 km, supermarket 4 km, obchodní centrum 5 km, restaurace 200 m, bar 4 km. Atrakce v blízkosti: Kournas lake 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme