• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Magaya, Elounda

Řecko, Kréta, Elounda

Ubytování v Řecku, Elounda
Číslo objektu: GR6170.100.3

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.161,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová vila 80 m2, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj, 2x pohovka, kuchyňským koutem, WC zvlášť, rádio, CD a klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, gril, elektrický kávovar), klimatizace. Vstup na balkon. Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/WC, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na verandu. Lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory, na bazén, do zahrady, na krajinu, na oceán a na město. K dispozici: sejf, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Analog/ISDN). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Elounda

Informace o domě (rezidenci)

Magaya 1 km od Elounda: Velmi pěkná, komfortní vila 'Magaya', 2-podlažní, rok výstavby 2004, renovovaný v roce 2012. 3 domy v rezidenci. Klidná, slunná poloha na kopci, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 500 m plaz. Společné: pozemek 2'000 m2, pěkná zahrada k relaxaci, dvůr, bazén (120 m2, 01.03.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada k relaxaci. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], slunná terasa, ústřední topení, klimatizace. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, obchodní centrum 1 km, restaurace 500 m, bar 400 m, pekárna 1 km, kavárna 400 m. Marina 1 km, tenis 600 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 3 domy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme