• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v apartmánu Cretan View Apt DIAS ★★★★, Chania

Řecko, Kréta, Chania

Ubytování v Řecku, Chania
Číslo objektu: GR6480.200.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.042,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, plochá obrazovka, CD a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 4 m2, terasa 3 m2. Gril (zahradní gril mobilní). Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vhodné pro 2 dospělé osoby a 2 děti.
Ubytování v Řecku, Chania

Informace o domě (rezidenci)

Stavros 16 km od Chania: Komfortní dvougenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Cretan View Apt DIAS', rok výstavby 2010. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 1 km plaz, na ulici. Společné: pozemek 4'000 m2 (oplocený), zahrada, bazén (100 m2, 01.01.-31.12.) s mořskou vodou. Dětské brouzdaliště, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: přístup na internet, klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Garáž. Supermarket 1 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 1 km, termální bazén 1 km. Pozor prosím: objekt ref.: GR6480.200.1+2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Řecku, Chania:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nejkrásnější město ostrova Kréta na severním pobřeží ostrova, postaveného na troskách antického Kidonias. Chania zažila bezpočet invazí, ale také kultur, které měly vliv také k ještě dnes zřetelným fasádám domů, zámků, zdí, starožitností, klášterů a kostelů. Dva příjezdy do Chania: letištěm od Akrotiri a přístavem ze Suda. Městské tržiště v centru města ční nad celým městem. Nedaleko centra města je městský park s malým zoologickým parkem (domorodá zvířata). Vedle je park 'Irini a Filia' (mír a přátelství). Benátský přístav velice malebný v každou roční i denní dobu je u turistů stejně jako u domorodých vcelice oblíbený, mimo jiné pro širokou nabídku zábavy. Blízkoležící pobřežní pás poskytuje dlouhé pláže. Obec, na severozápadě ostrova přímo u moře, severní orientace. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, bar, diskotéka, noční klub, kino. Doprava letadlem: letiště Chania (CHQ).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme