• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Aphrodite, Bali, Rethymnon

Řecko, Kréta, Bali, Rethymnon

Ubytování v Řecku, Bali, Rethymnon
Číslo objektu: GR6493.110.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 44.233,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová vila 110 m2, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl, sprcha/WC, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl, jídelní stůl a klimatizace. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, sprcha/WC, TV, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře, do údolí, na bazén, na krajinu, na město a na oceán. K dispozici: pračka, sejf, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Bali, Rethymnon

Informace o domě (rezidenci)

Aphrodite 1 km od Bali Village: Moderní, komfortní vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Aphrodite', rok výstavby 2013. 4 domy v rezidenci. Skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 750 m plaz. Společné: pozemek 150 m2, pěkná zahrada k relaxaci, dvůr, bazén (28 m2, 01.05.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa. V domě: klimatizace, pračka. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, obchodní centrum, restaurace, bar, pekárna, kavárna 750 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 4 domy.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme