• RSS Feed

Ubytování v Řecku
v rekreačním domě Chrysa, Argiromouri

Řecko, Kréta, Argiromouri

Ubytování v Řecku, Argiromouri
Číslo objektu: GR6486.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)

Nájemní cena za ubytování: od 22.626,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojová vila 90 m2, světlé, velmi komfortní zařízení se dřevem: otevřený obývací pokoj/jídelna s verandou, 1x pohovka, otevřený krb, koupelna/WC, TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar), jídelní stůl, otevřený krb, koupelna/WC a klimatizace. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. V horním patře: (žebřík) 2x otevřený pokoj, v kazdem pokoji, koupelna/WC, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory, na krajinu a na oceán. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Řecku, Argiromouri

Informace o domě (rezidenci)

Chrysa Villa 3 km od Georgioupoli Village: Velmi pěkná vila, ideální pro pobyt s dětmi. 'Chrysa', rok výstavby 2009, obklopen stromy. Klidná, slunná poloha na kopci, 3 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada k relaxaci, dvůr, bazén bez náhledu (30 m2, 01.05.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení, klimatizace, pračka. Výměna povlečení 2x týdně. Výměna ručníků 2x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, supermarket 1 km, obchodní centrum 3 km, restaurace 1 km, bar 3 km, kavárna 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Hlídaná rezidence. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 1 dům.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme