• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Haus Schneider ★★★★, Zell am See

Rakousko, Salcbursko, Zell am See

Ubytování v Rakousku, Zell am See
Číslo objektu: AT5700.410.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.418,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře: vstup. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko a kabelová TV. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní kout a TV-satelit. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V obytné kuchyní je dodatečná pohovka.
Ubytování v Rakousku, Zell am See

Informace o domě (rezidenci)

Zell am See: Vhodný pro rodiny s dětm selský dům 'Haus Schneider'. Ve čtvrti Thumersbach, 2 km od centra Thumersbach, 6 km od centra Zell am See, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu. V domě: ústřední topení. Výměna ručníků 1x týdně. Parkovací místo. Restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 1.5 km, koupaliště 7 km, pláž ke koupání 2 km. Lanová dráha 7 km. Dům leží vysoko nad jezerem Zeller See. Odtud je fantastický výhled na Kitzsteinhorn a jezero Zeller See. Čistá příroda a přesto v 5 - 10 minutami autem je dosažitelné centrum obce Zell am See na protolehlé straně jezera, stejně jako horské dráhy a veškerá zařízení pro volný čas. Také děti jsou srdečně vítány! Vlastní sousední statek se zvířaty.,Cestovat a šetřit (zdarma!): 1 x týdně dodatečná výměna ručníků.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Zell am See:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 757 - 3'029 m n.m.
Evropská sportovní oblast Zell am See-Kaprun-Bruck leží v krásné krajině, obklopené mohutnými horami (3000 m n.m.) a jezerem Zeller See. Letní a zimní ráj pro dovolenou. Idylické, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko přímo u jezera Zell, 80 km jižně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, konzerty, kino, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Zell am See. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování, Kaprun-Kitzsteinhorn. Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 1.6 km, Saalfelden 14 km 9x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

130 km sjezdovek. Lyžařské středisko Europa Sportregion, počet přepravních zařízení: 56x celkem. Sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 20 km (6 km osvětlených), zimní turistické cesty 50 km. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, tenisová hala (6x kurt). Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme