• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Villa Wienerwald ★★★★, Wien/ Irenental

Rakousko, Vídeň, Wien/ Irenental

Ubytování v Rakousku, Wien/ Irenental
Číslo objektu: AT3011.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 35.468,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Wienerwald Pool-Villa', 3-pokojová vila, prostorné a světlé, úplně renovovaná v roce 2010, velmi komfortní a osobité zařízení: velký salón, 1x pohovka (140 cm), 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit, plochá obrazovka a DVD. Vstup na lodžii. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x malý pokoj, 1x dvoulůžko (140 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. 2x terasa 15 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka, lodžie, místo k posezení. Nádherný výhled do zahrady a na les. K dispozici: dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Wien/ Irenental

Informace o domě (rezidenci)

Irenental 10 km od Wien: Vynikající poloha na okraji Vídeňských lesů, stylové venkovské sídlo z císařské éry - velmi pěkná, historická vila 'Villa Wienerwald', renovovaný v roce 2010, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: park 2'000 m2, louka k odpočinku, pěkná zahrada k relaxaci, bazén vyhřívaný (6 x 5 m, 01.05.-30.09.) s roletami a čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka. Výměna povlečení 1x týdně. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 4 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 50 m, nádraží 4 km. Tenis 1.5 km, jízdárna 1.5 km, běžkařské stopy 1.5 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Lezecký park vzdálen 4 km, lukostřelba 2 km, jízda kočárem 2 km. Odpočinek v nedotčené přírodě Vídeňských lesů u Vídně. Vídeň je dosažitelná autobusem nebo autem do 20 minut.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Wien/ Irenental:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město. Dopravní spojení: nádraží v místě. Doprava letadlem: letiště Wien International (VIE), 18 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme