• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Reisenhofer ★★★★, Westendorf

Rakousko, Tyrolsko, Westendorf

Ubytování v Rakousku, Westendorf
Číslo objektu: AT6363.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.740,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 85 m2, v přízemí, světlé, renovovaný v roce 2011, moderní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 auta) u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 13 golfových hřišť se nachází v okruhu 1 hodiny jízdy autem.
Ubytování v Rakousku, Westendorf

Informace o domě (rezidenci)

Westendorf: Moderní dvougenerační dům 'Reisenhofer', 2-podlažní, rok výstavby 2006, obklopen loukami. Ve čtvrti Oberwindau, slunná poloha ve svahu, na ulici. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo (2 x) u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, pekárna 2 km, kavárna 2 km, koupaliště 2.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 2 km, lanová dráha, vlek, kabinková lanovka, lyžařské sjezdovky 400 m, půjčovna lyží 2 km, dětská lyžařská škola 1.5 km. Pozor prosím: V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Westendorf:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Líbezná tyrolská obec na široké slunné terase v údolí Brixental, mezi Woergl a Kitzbuehel, uprostřed Kitzbuehlských Alp. Bývá označována jako 'nejkrásnější obec Tyrol' díky své bohaté květinové výzdobě domů a příkladnému vzhledu obce. Večerní zábava s hudbou a tancem.

informace pro letní ubytování

Jezdectví, tenis, beach-volejbal, paragliding, minigolf, plavání, horská kola a mnohé další možnosti, jak příjemně strávit léto.

informace pro zimní ubytování

Uprostřed oblasti, kde je vždy zaručen sníh, spolu s Brixen, Kirchberg a Kitzbuehel. Bruslení. Běžkování. Lyžařská škola. Sáňkování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme