• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Travel Charme Bergresort ★★★★, Werfenweng

Rakousko, Salcbursko, Werfenweng

Ubytování v Rakousku, Werfenweng
Číslo objektu: AT5453.400.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.238,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Typ 1', 2-pokojový byt 57 do 73 m2, prostorné a světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, digitální TV a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, elektrický kávovar), jídelní kout. WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Werfenweng

Informace o domě (rezidenci)

Velmi pěkný, komfortní bytový dům 'Travel Charme Bergresort'. V centru obce, slunná poloha, 500 m od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku, bazén (01.01.-31.12., extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], wellness pro společné využití (extra), lyžárna, ústřední topení. Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo (kryté, extra), veřejné parkoviště. Supermarket 200 m, restaurace, bar, půjčovna jízdních kol 50 m. Lanová dráha, lyžařské sjezdovky 500 m, lyžařská škola 1.7 km. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Werfenweng:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'000 - 1'836 m n.m.
Werfenweng je nejvýše položeným rekreačním místem v oblasti pohoří Tannengebirge, na sluncem hýčkané jižní straně tohoto pohoří. Ideální výchozí bod pro procházky a horskou turistiku. Horská vesnice s 694 obyvatel, 45 km jižně od Salzburg. Další možnosti. Jádro obce je bez autoprovozu - odpočinek a klid je zaručen. Za návštěvu stojí: ledové království 'Eisriesenwelt Werfen', muzeum lyží.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Rafting. Tenis. Paragliding. 1x kabinková lanovka, 80 km turistické cesty, horská turistika. 27 km dlouhá skluzavka, skákací prkno, volejbalové hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Werfenweng. 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 6x vleky, 1x dětský vlek. 25x lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 20 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, metaná. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Eben - Ski Amadè 22 km, Annaberg 30 km. Diskotéka na ledě. Psí závody na saních, vyjíždky na saních s koňským spřežením, lyžařská turistika.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme