• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Haus Rosi ★★★★, Werfenweng

Rakousko, Salcbursko, Werfenweng

Ubytování v Rakousku, Werfenweng
Číslo objektu: AT5453.110.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.899,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 108 m2 v 1. patře, útulné zařízení se dřevem: vstup. 1x pokoj, 2x lůžko (v délce 190 cm), umyvadlo. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička), jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek, lehátka. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (DSL/LAN, zdarma).
Ubytování v Rakousku, Werfenweng

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný vícegenerační dům 'Haus Rosi'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 250 m od jezera, 1 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Gril, grilovací kout, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: sauna (extra), infrasauna, relaxační místnost, lyžárna. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace, jezero ke koupání 250 m. Tenis 250 m, kabinková lanovka 2 km, zastávka ski-busu 20 m, lyžařská škola 2 km, běžkařské stopy 20 m, kluziště 250 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se můžete těšit na speciální letní nabídku 'pohodové mobility - SAMO'. Na dovolené bez auta, ale přesto bez ztráty Vašich schopností pohybu a orientace. Zdarma dovoz z/na vlakového nádraží, bezplatné zapůjčení kol a elektrických vozidel ve Werfenweng, zdarma doprovody v noci a bezplatné výlety do okolí. Za poplatek ve výši 8.00 EUR/osoba si můžete vychutnat tento kompletní program SAMO, včetně volného vstupu do jezera.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Werfenweng:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'000 - 1'836 m n.m.
Werfenweng je nejvýše položeným rekreačním místem v oblasti pohoří Tannengebirge, na sluncem hýčkané jižní straně tohoto pohoří. Ideální výchozí bod pro procházky a horskou turistiku. Horská vesnice s 694 obyvatel, 45 km jižně od Salzburg. Další možnosti. Jádro obce je bez autoprovozu - odpočinek a klid je zaručen. Za návštěvu stojí: ledové království 'Eisriesenwelt Werfen', muzeum lyží.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Rafting. Tenis. Paragliding. 1x kabinková lanovka, 80 km turistické cesty, horská turistika. 27 km dlouhá skluzavka, skákací prkno, volejbalové hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Werfenweng. 1x kabinková lanovka, 3x sedačkové lanovky, 6x vleky, 1x dětský vlek. 25x lyžařské sjezdovky, sněhový park. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 20 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, metaná. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Eben - Ski Amadè 22 km, Annaberg 30 km. Diskotéka na ledě. Psí závody na saních, vyjíždky na saních s koňským spřežením, lyžařská turistika.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme