• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Ferienhaus Anker ★★★, Wattens

Rakousko, Tyrolsko, Wattens

Ubytování v Rakousku, Wattens
Číslo objektu: AT6112.300.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová chata 85 m2 na 2 podlažích, zkosená, částéčně, útulné zařízení se dřevem: vstup, WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar), topení. Ve spodním patře: místnost na zavazadla. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko. Velký balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Parkování (3 auta) u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Wattens

Informace o domě (rezidenci)

Wattenberg 8 km od Wattens: Stylová, samostatná chata 'Ferienhaus Anker', 2-podlažní, obklopen stromy a loukami. Nad Wattens, samostatně stojící poloha, 1 m přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 680 m2. Terasa (20 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, relaxační místnost, lyžárna, ústřední topení, pračka. 8 km dlouhý, příjezd, v zimě 15 m (horská cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo (3 x) u domu. Obchod 8 km, supermarket 8 km, obchodní centrum 8 km, pekárna 8 km, koupaliště 9 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 m, vlek 500 m, sáňkařská dráha 5 m. Atrakce v blízkosti: Swarovsky Kristallwelten 9 km, Stadt Innsbruck 30 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Kellerjoch 25 km, Glungezer 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Zvířata v sousedství.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Wattens:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 567 m n.m.
Známá obec s 7'300 obyvatel, 15 km východně od Innsbruck. V obci: bar, fitness-centrum, sauna. Další možnosti. Wattens je kolébkou podniku Swarovski Group a nejstarší papírny Rakouska. Obzvlášť unikátní je křišťálový svět Swarovski, který patří mezi nejnavštěvovanější atrakce v Rakousku. Návštěvníci Wattens jsou rovněž fascinovány jedinečným muzeem psaních strojů, vlastivědným muzeem nebo průmyslovým muzeem.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Možnosti horolezení, historická okružní turistická cesta. Wattenberg nabízí turistiku, horskou cykloturistiku a mnoho možností k odpočinkovému požitku. Kugelwald: Největší dřevěná dráha na světě.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Glungezer, 6 km, poloha údolní stanice 950 m. 2x sedačkové lanovky, 5x vleky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Zimní turistické cesty 10 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus. Vandrování sněhem se sněhurami.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme