• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Reiter ★★★, Waidring im PillerseeTal

Rakousko, Tyrolsko, Waidring im PillerseeTal

Ubytování v Rakousku, Waidring im PillerseeTal
Číslo objektu: AT6384.120.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.233,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře, jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj, jídelní kout a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní kout a rádio. Koupelna/WC. 2x balkon. Panoramatický výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Waidring im PillerseeTal

Informace o domě (rezidenci)

Waidring 13 km od St.Johann: Jednoduchý bytový dům 'Reiter', rok výstavby 1970, renovovaný. V obci 200 m od centra Waidring, 250 m od sjezdovek, na ulici. V domě: lyžárna, ústřední topení. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (2 x) na pozemku, garáž. Obchod, potraviny, supermarket 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 200 m, koupaliště, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 100 m. Golfové hřiště 7 km, tenis 300 m, jízdárna 400 m, vlek 250 m, lyžařské centrum 600 m, lyžařská škola 250 m, sáňkařská dráha 1.5 km, běžkařské stopy 10 m, kluziště 500 m, dětské hřiště 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Waidring im PillerseeTal:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 781 m n.m.
Waidring leží v širokém údolí mezi Steinplatte a Steinbergen Lofer - roh tří zemí: Tyrolska - Salzburgu a Bavorska. Waidring patří k rekreační oblasti Pillerseetal, která je eldorádem pro rodiny a pro aktivní dovolenou. Uprostřed přímo dech beroucí přírody zajistí čistou radost z dovolené, obsáhlý dětský program s opatrováním. Malá, útulná obec s 1'938 obyvatel, 110 km západně od Innsbruck. V obci: supermarket, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, diskotéka, konzerty, večerní zábava. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Dětský ráj Pillerseetal St. Jakob im Haus 12 m. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 111 km, München (MUC), 160 km.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Kánoe, rafting, Canyoning. Tenis. Rajtování. Rybaření (s povolením). 1x lanová dráha, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Steinplatte/Winklmoosalm, počet přepravních zařízení: 13x celkem. 1x lanovka, 7x sedačkové lanovky. Celkem 45 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 25 m, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 30 km. 2x sáňkařské dráhy, osvětlení částečné. Přírodní kluziště, metaná. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Fieberbrunn, Kitzbühel. Sjezdovky všech obtížností - vynikajícÍ upravené nejmodernější sjezdová zařízení s 39 sněžných děl zajišťuje lyžování od listopadu do dubna včetně nejmodernějších lanovek - a co hlavně slunce. Lyžařská oblast v trojúhelníků tří států leží na náhorní planině ve zvláště výhodném úhlu slunečního záření. Zkrátka: stěží led a mnoho sněhu!
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme