• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Almhof Wagrain ★★, Wagrain

Rakousko, Salcbursko, Wagrain

Ubytování v Rakousku, Wagrain
Číslo objektu: AT5602.300.1

Ubytování pro 24 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 55.037,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

8-pokojový dům 250 m2, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, bar a kabelová TV. 1x pokoj, 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl a rádio. Sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 190 cm), 1x dvoulůžko a umyvadlo. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 190 cm), 1x dvoulůžko. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x zkosený dětský pokoj, 4x místo ke spaní a kabelová TV. 1x zkosený pokoj, 4x místo ke spaní. Vstup na balkon. 2x balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj/jídelna je zařízen v útulném loveckém stylu s velkým barem - pokoj nabízí dostatek místa pro 30 osob. V kuchyni se nachází velký, starý krb na dřevo. Ke spaní v podkroví jsou k dispozici pouze matrace, ideální pro děti. Upozornění: pokud si přejete využívat zapůjčené ložní prádlo a ručníky, je nutné si je objednat min. 2 týdny před příjezdem! Částka za závěrečný úklid se platí také za děti a batolata!
Ubytování v Rakousku, Wagrain

Informace o domě (rezidenci)

Floitersberg 4 km od Wagrain: Užívejte si překrásné ticho v 1000m. nad mořem u Wagrain útulná, stylová selská usedlost 'Almhof Wagrain', rok výstavby 1936, obklopen stromy a loukami. Mimo obec. Společné: dětské hřiště (skluzavka, houpačka). K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Supermarket 3 km, restaurace 3 km, nádraží 10 km. Lyžařské centrum 4 km, lyžařské sjezdovky 4 km, lyžařská škola 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hned vedle se nachází občerstvení, které je otevřeno celoročně. Další lyžařský vlek je vzdálený jen několik km a dostanete se do lyžařské oblasti Wagrain-Ski Amade s 270 vleky a 860km sjezdovek. V létě je k dispozici asi 40 turistických tras. Hned vedle se nachází statek s krávami a prasaty - děti zde mají mnoho k obdivování.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Wagrain:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 850 - 2'000 m n.m.
Wagrain ja na tradici bohatá rekreační obec v srdci solnohradských hor, nabízí početné zábavné aktivity a sportovní činnost. Rekreační obec, 65 km jižně od Salzburg.

informace pro letní ubytování

140 km značených turistických cest zavádí hosty do nedotčeného horského světa s mnoha obhospodařovanými chatami na horských pastvinách. Silný horský vzduch lze využít na různé způsoby. Jednoduše a komfortně se do výšek dostanete horskými dráhami 'Flying Mozart' a 'Grafenbergbahn'. Početné sportovní nabídky a nabídky pro děti nenechají nikoho zahálet. Zvláštní atrakcí je za každého počasí 'Wassrerwelt Amade' s obrovskými skluzavkami, dětským bazénem, krytým bazénem s protiproudem a velká sauna. Aquapark 'Wasserwelt Amadé'. 2x horské dráhy.

informace pro zimní ubytování

Wagrain v centru Ski Amade s 870 km sjezdovek a 260 moderními dopravními zařízeními. Zimní ráj - Wagrain je přímo připojeno k Tauernloipe (běžkařská trať) s 220 km upravených tratí je ideální pro všechny běžkaře. Vyjížďky saněmi s koňským spřežením zahrnují pestrý program pro všechny zimní sportovce. Lyžařské středisko Ski Amadé. Celkem 870 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 220 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme