• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Ferienwohnung OG ★★★, Wagrain

Rakousko, Salcbursko, Wagrain

Ubytování v Rakousku, Wagrain
Číslo objektu: AT5602.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.221,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 45 m2, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Velká terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Wagrain

Informace o domě (rezidenci)

Moderní, útulný selský dům 'Ferienwohnung OG', rok výstavby 2000, obklopen loukami. Mimo obec, 1.3 km od centra Wagrain, samostatně stojící, slunná poloha ve svahu, 5 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. Dětské hřiště. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'St Johann' 9 km, koupaliště 2 km, krytý bazén 2 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 4 km, jízdárna 10 km, vlek 4 km, sedačková lanovka 4 km, lyžařské centrum 4 km, zastávka ski-busu 1 km, lyžařská škola 4 km, běžkařské stopy 2 km, kluziště 4 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Wagrain 4 km. Turistické oblasti ab Haus. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Wagrain:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 850 - 2'000 m n.m.
Wagrain ja na tradici bohatá rekreační obec v srdci solnohradských hor, nabízí početné zábavné aktivity a sportovní činnost. Rekreační obec, 65 km jižně od Salzburg.

informace pro letní ubytování

140 km značených turistických cest zavádí hosty do nedotčeného horského světa s mnoha obhospodařovanými chatami na horských pastvinách. Silný horský vzduch lze využít na různé způsoby. Jednoduše a komfortně se do výšek dostanete horskými dráhami 'Flying Mozart' a 'Grafenbergbahn'. Početné sportovní nabídky a nabídky pro děti nenechají nikoho zahálet. Zvláštní atrakcí je za každého počasí 'Wassrerwelt Amade' s obrovskými skluzavkami, dětským bazénem, krytým bazénem s protiproudem a velká sauna. Aquapark 'Wasserwelt Amadé'. 2x horské dráhy.

informace pro zimní ubytování

Wagrain v centru Ski Amade s 870 km sjezdovek a 260 moderními dopravními zařízeními. Zimní ráj - Wagrain je přímo připojeno k Tauernloipe (běžkařská trať) s 220 km upravených tratí je ideální pro všechny běžkaře. Vyjížďky saněmi s koňským spřežením zahrnují pestrý program pro všechny zimní sportovce. Lyžařské středisko Ski Amadé. Celkem 870 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 220 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme