• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sightseeing in Wien mit Wohnkomfort ★★★, Vídeň

Rakousko, Vídeň

Ubytování v Rakousku, Vídeň
Číslo objektu: AT1000.2.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.584,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojov byt pro 6 osob, 78 m2 v 2. patře, komfortní a moderní zařízení. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, rádio, stereo přehrávač, CD, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka a lednicí. Koupelna, sprcha a oddělené WC. Další zařízení: vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Ubytování v Rakousku, Vídeň

Informace o domě (rezidenci)

Ideální pro pobyt s dětmi. Moderní, komfortní vícegenerační dům 'Sightseeing in Wien mit Wohnkomfort', rok výstavby 1956. Zařízení domu: výtah, ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás). Možnosti parkování: veřejné kryté parkoviště, veřejné parkoviště na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Poloha: v centru obce Wien, ve čtvrti Meidling, centrální, klidná poloha. Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 50 m, potraviny 50 m, supermarket 50 m, restaurace 50 m, dětské hřiště, 30 m, autobusová zastávka 150 m, Metro 150 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme