• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Serviten ★★★★, Vídeň/9

Rakousko, Vídeň, Vídeň/9

Ubytování v Rakousku, Vídeň/9
Číslo objektu: AT1090.300.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.119,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový ateliér 72 m2 v 4. patře, prostorné a světlé, úplně renovovaný, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, kabelová TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem se střešní okno. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar), malý bar. Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/9

Informace o domě (rezidenci)

9. Bezirk: Pěkný, historický bytový dům 'Serviten'. V obci, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Obchod 100 m, supermarket 20 m, restaurace, pekárna 100 m, nádraží 'U4 Rossauer Lände' 200 m. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Margaretenstrasse.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/9:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme