• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Viriot ★★★, Vídeň/9

Rakousko, Vídeň, Vídeň/9

Ubytování v Rakousku, Vídeň/9
Číslo objektu: AT1090.250.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.208,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 44 m2 v 3. patře, světlé, vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, stereo přehrávač, DVD a k dispozici výběr DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně u vstupu (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/9

Informace o domě (rezidenci)

9.Bezirk: Pěkný, historický bytový dům 'Viriot', rok výstavby 1890, renovovaný. V obci, centrální, klidná, slunná poloha. Příjezd vede až k objektu. Supermarket, restaurace, kavárna 200 m, tramvaj 100 m, metro 'U6 Nussdorferstrasse' 200 m. Pozor prosím: bez výtahu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/9:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme