• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Lutz ★★★, Vídeň/7

Rakousko, Vídeň, Vídeň/7

Ubytování v Rakousku, Vídeň/7
Číslo objektu: AT1070.200.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 13.029,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 33 m2 v 1. patře, vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a 1x francouzské lůžko (160 cm), jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka, rádio a DVD. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Ubytování v Rakousku, Vídeň/7

Informace o domě (rezidenci)

7. Bezirk: V historické čtvrti 'Spittelberg' se nachází tento ve stylu Biedermeier postavený, památkově chráněný. Dům 'Lutz', rok výstavby 1800. V obci, 1 km od centra, centrální, klidná poloha, na ulici. V domě: výtah, odkládací místnost na kola, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné kryté parkoviště 100 m. Potraviny, restaurace 50 m, bar, kavárna, autobusová zastávka 100 m, metro 'U2/U3 Volkstheater' 150 m. Atrakce v blízkosti: Museumsquartier, Volkstheater. Jen pár minut pěšky od čtvrti s muzei (Museumquartier), národním divadlem, (Volkstheater), národní zahradou (Volksgarten), radnicí a v době před vánocemi také od známé tržnice 'Christkindlmarkt Spittelberg'. Také Štěpánský dóm je cca 10 min. Vychutnat vídeňský vzduch, navštívit typické kavárny pro pohodlné čtení novin, lehkou nohou objevovat Schönbrunn%3F S tímto bytem je vše lehce možné.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/7:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme