• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Gumpendorferstrasse ★★★, Vídeň/6

Rakousko, Vídeň, Vídeň/6

Ubytování v Rakousku, Vídeň/6
Číslo objektu: AT1060.160.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.039,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2, v podkroví, světlé, částéčně zkosený, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka, jídelní stůl a TV. 1x pokoj s dvoulůžkem se střešní okno. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar), malý bar. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/6

Informace o domě (rezidenci)

6. Bezirk: Historický bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Gumpendorferstrasse', renovovaný v roce 2003. V obci, centrální, živá poloha. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Supermarket, restaurace, kavárna, autobusová zastávka 50 m, metro 'U4, U3, U2' 300 m. Atrakce v blízkosti: Museumsquartier, Naschmarkt, Mariahilferstrasse.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/6:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme