• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Esterhazy ★★★, Vídeň/6

Rakousko, Vídeň, Vídeň/6

Ubytování v Rakousku, Vídeň/6
Číslo objektu: AT1060.150.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 9.719,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 33 m2 v 4. patře, komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby (2 x 90 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, kabelová TV, rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Malý balkon 3 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, telefon, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Velice klidný byt pro svoji polohu ve vnitřním dvoře.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/6

Informace o domě (rezidenci)

6. Bezirk: Moderní vícegenerační dům 'Esterhazy'. Centrální poloha, na ulici. V domě: výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Obchod, potraviny 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 5 m, metro 'U4 Kettenbrückengasse' 400 m. Atrakce v blízkosti: Staatsoper 2 km, Museumsquartier 1 km. Známý Naschmarkt (mlsné tržiště) pouze 200 m, divadlo 'Theater an der Wien ' pouze 300 m, Státní opera a centrum cca 15 minut pěšky. Na požádání může majitel zajistit vstupenky na opery, koncerty a do divadla. Majitel nabízí také doprovod historickou a hudební Vídní, viz: www.wien-musik.at. Upozornění: pokud neoznámíte příjezd kromě dané doby příjezdu, bude Vám na místě účtován poplatek! Na přání pro Vás můžeme rezervovat pobyt na pouhé 2 noci!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/6:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme