• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Elena ★★★, Vídeň/5

Rakousko, Vídeň, Vídeň/5

Ubytování v Rakousku, Vídeň/5
Číslo objektu: AT1050.120.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.479,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře, vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a kabelová TV. 1x malý pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování v Rakousku, Vídeň/5

Informace o domě (rezidenci)

5.Bezirk: Vícegenerační dům 'Elena'. Centrální poloha, na ulici. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště 500 m na ulici. Obchod, supermarket 200 m, restaurace 250 m, autobusová zastávka 500 m. Tramvaj a zastávka rychlodráhy 50 m. Zatávka podzemky (U1) cca 10 minut pěšky. Opera a Karlovo náměstí dosažitelné veřejným dopravním prostředkem cca 10 minut. K Štěpánskému dómu ca 15 minut.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/5:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme