• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Waaggasse ★★★, Vídeň/4

Rakousko, Vídeň, Vídeň/4

Ubytování v Rakousku, Vídeň/4
Číslo objektu: AT1040.420.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 30.176,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 4. patře, světlé, částéčně renovovaný v roce 2013, velmi moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Průchozí pokoj, 1x dvoulůžko a sprcha. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená malá galerie, výška stropu 200 cm, 1x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Balkon 8 m2. K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/4

Informace o domě (rezidenci)

4 Bezirk: Pěkný, historický bytový dům 'Waaggasse'. V obci, centrální, klidná poloha. V domě: výtah. Veřejné kryté parkoviště 200 m. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Supermarket 20 m, restaurace 5 m, centrum dostupné pěšky během 7 min. Tramvaj 20 m, autobusová zastávka 100 m, metro 'U1 Taubstummengasse' 400 m. Atrakce v blízkosti: Oper, Karlskirche, Naschmarkt. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (v ceně).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/4:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme