• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Wieden ★★★, Vídeň/4

Rakousko, Vídeň, Vídeň/4

Ubytování v Rakousku, Vídeň/4
Číslo objektu: AT1040.330.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.519,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/4

Informace o domě (rezidenci)

4. Bezirk: Pěkný, historický bytový dům 'Wieden'. V obci, centrální poloha. V domě: odkládací místnost na kola. Příjezd vede až k objektu. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Supermarket 100 m, restaurace 50 m, pekárna, kavárna 100 m, autobusová zastávka 50 m, metro 'U1 Südtiroler Platz' 20 m. Atrakce v blízkosti: Schloß Belvedere, Oper. Pozor prosím: bez výtahu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/4:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme