• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Wieden ★★★★, Vídeň/4

Rakousko, Vídeň, Vídeň/4

Ubytování v Rakousku, Vídeň/4
Číslo objektu: AT1040.300.1

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.233,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 58 m2 v 1. patře, prostorné, komfortní a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přistýlka a dětská postýlka na dotaz!
Ubytování v Rakousku, Vídeň/4

Informace o domě (rezidenci)

4. Bezirk: Pěkný, historický bytový dům 'Wieden', rok výstavby 1890, renovovaný. Centrální, klidná poloha, ve slepé ulici. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Supermarket 200 m, restaurace 100 m, metro 'U1 Taubstummengasse' 50 m. Atrakce v blízkosti: Karlsplatz, Schloss Belvedere, Naschmarkt, Oper.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/4:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme