• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Gabriele ★★★★, Vídeň/3

Rakousko, Vídeň, Vídeň/3

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3
Číslo objektu: AT1030.400.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.759,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích, v podkroví, prostorné a světlé, renovovaný, komfortní a moderní zařízení: vstup. Otevřený obývací pokoj/jídelna se střešní okno, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, rádio a CD. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem se střešní okno, TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), malý bar kapsle do kávovaru zdarma. Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: (točité schody) otevřená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na terasu. Terasa 40 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Nádherný panoramatický výhled. K dispozici: dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Analog/ISDN). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z terasy umístěné na střeše je hezký výhled na celé město. Koupelna s rohovou vanou. Možnost slevy na požádání při rezervaci od 3 týdnů. Pozor prosím: na oknech nejsou závěsy!
Ubytování v Rakousku, Vídeň/3

Informace o domě (rezidenci)

3. Bezirk: Výhled na střechy Vídně. Komfortní bytový dům 'Gabriele', rok výstavby 1890, renovovaný. V obci, klidná poloha, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: výtah, ústřední topení, pračka (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva a donáška nápojů na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Garáž, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 20 m, restaurace, autobusová zastávka 100 m, metro 'U3 Schlachthausgasse' 200 m. Tenis 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. 1 garážové místo k dispozici na vyžádání. Dům je stará továrna z dob kolonizace. Velké, vybavené místnosti. Ideální pozice s ohledem na veřejnou dopravu (v blízkosti metra, která vede k parku Prater ve Vídni). Z vlastní zahrady skvělý panoramatický výhled díky propracované konstrukci Glas-/Roos.
Aktuální počasí v oblasti a předpovědi počasí pro blízké okolí
:
ÄŚ 27.2.
ZataĹľeno
7°C
PĂ 28.2.
Polojasno
5°C
So 29.2.
ZataĹľeno
9°C
Ne 1.3.
ZataĹľeno
9°C
Po 2.3.
ZataĹľeno
11°C
Ăš 3.3.
ZataĹľeno
7°C
St 4.3.
Polojasno
12°C
ÄŚ 5.3.
Skorojasno
9°C
Další místa v okolí s předpovědí počasí: (řazeno podle vzdálenosti)
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme