• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Johanna ★★★, Vídeň/3

Rakousko, Vídeň, Vídeň/3

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3
Číslo objektu: AT1030.380.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.372,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 108 m2 v 1. patře, prostorné, velmi moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj, otevřený krb, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. 2x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 2 m2. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Vídeň/3

Informace o domě (rezidenci)

3. Bezirk: Pěkný, historický bytový dům 'Johanna'. V obci, klidná poloha. Příjezd vede až k objektu. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v. Supermarket, restaurace, pekárna 200 m, centrum dostupné pěšky během 20 min. Tramvaj 400 m, nádraží 'S Bahn' 500 m. Atrakce v blízkosti: Belvedere, Botanischer Garten.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Vídeň/3:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme